Щиро вітаю вас з великим святом Успіння Пресвятої Богородиці! Це день упокоєння, воскресіння та прославлення Матері Божої. І хоча сьогодні ми згадуємо про закінчення земного життя Пречистої Діви, але це свято є радісним, тому що знаменує відхід Марії до Царства Небесного. Звернімося сьогодні в молитвах до Божої Матері з проханням простягнути над кожним з нас гілку фінікового дерева – символу святої благодаті.