Трійця в права вступає, І я привітати всіх поспішаю І Отцю, що нас рятує, Подяку приношу. За дітей і за коханих, За захід і за світанок, За роки, що мчаться мимо, І за мудрість цих років. І за кожен день, прожитий - Долею дарується Для добра, для справ хороших, І для щастя - нам з тобою.