Дружина кохана, в день Трійці тебе Хочу привітати і сказати «спасибі»! Що ти до мене ставишся, люблячи, Що є в тебе і доброта і сила, Щоб в скрутну годину завжди підтримуєш, Люблю тебе завжди, моя рідна, Дружини такої не смів я і бажати, Я став з тобою самим щасливим - і я це знаю. Дякую що ти в мене є.