Вже стиглі яблука у нашому садку, До нас прийшов жаданий другий Спас, Збираємо, радіємо врожаю, Щоб було що відкласти про запас. І кожне стигле яблуко з врожаю Життєву і магічну силу має Його потрібно в церкві освятити, Щоб надало воно нам сили жити.