Перший Спас прийшов, ура! Збирати медок усім нам пора. Якщо буде солодкий мед, Достаток вас не омине. Якщо буде ароматний, Значить, рік буде приємний. Ну а якщо мед тягучий, Чекай любові палкої й жагучої!