Знак нам з неба, Господь послав ... Через Іллю Пророка передав. Щоб ми не розслаблялися і тепліше одягалися. Попереду, адже холоди, замерзати буде вода. Нам Ілля, знак подавав, що осінь він уже покликав. Так що, літо пора проводжати і осінь треба зустрічати. З днем Пророка Іллі вітаю і осені яскравої бажаю.