55 – гарний вік, оксамитовий сезон життя. Недарма це дві п’ятірки поспіль – напевно, хтось там, нагорі, поставив таку високу оцінку за чудово прожиті роки. Всі головні труднощі й перипетії життя вже позаду, акценти розставлені пріоритети визначені, оцінки виставлені дві п’ятірки! Це прекрасний вік, у ньому мудрість, краса і сила, а попереду – тільки найкраще. 55 – ще не вік, це пік життя, вершина, з якої, як на долоні, видно все прожите, пережите, і те прекрасне, до чого слід прагнути. Так бажаємо здоров’я на довгі роки, щоб здійснилося все бажане і задумане!