На щастя, на здоров'я, на той Новий рік Ледве я торбу до вас приволік. А в тій торбі ясні зорі, Щоб вам родила пшениченька в полі. А в тій торбині місяць ясненький, Щоб на вашім столі хліб був біленький. А в тій торбині листячко з дуба, Була би здорова родинонька люба. Все з тої торбини я висипаю, В торбу покласти гарненько прохаю: Кільце ковбаски, кавальчик сала, Пампух, горішки, яблучок пару, Можна ще дати меду горнятко, Щоб вінчування йшло цілий рік гладко. Не будьте скупі, мамусю, і ви, татусю - На другий рік ще приволочуся! Христос народився!