Коляд-коляд-колядець, А я хлопець-молодець Я прийшов до вас додому У ці царськії хороми. Я ходив, колядував, Усе думав та гадав, Чи дадуть мені грошину Хоч маленьку копійчину, Чи дадуть мені цукерку, Ну або ще щось смачненьке… Файну колядку знаю я Ось моя вся коляда