Ой, чи вдома, чи не вдома Господарі цього дому? Відчиняйте хатку, Слухайте колядку! Ми прийшли до вас у хату Від душі колядувати, Від душі колядувати — Вам добробуту бажати! Щоб у вас у цьому році Успіх був на кожнім кроці, Щоби множилися тутки І здоров`я, і здобутки. Щоб усе, що посадили, Вам багато уродило, Щоби їлося й пилося І щасливо щоб жилося!