Уже не за горами рік Новий, То ж хочеться всім людям побажати, Щоб кожен був, мов сонечко, ясний, Щоб вмів усе найкраще досягати. Щоб всі були здорові на Землі, Щоб мир і спокій був у нашім краю. Щоб у містах і в кожному селі Були усі щасливі. Всім бажаю Любові, сонця, радості й тепла, Терпіння, сили, щедрості багато. Щоб доля кожного чарівною була. І щоб усе життя було, неначе свято!