Коляд, коляд, коляда! Дід на бабцю погляда, Бабця ж і не дивиться, Все на діда кривиться! Ой, дідусю, не журись! На онуків лиш дивись! Відмикай-но сундучок Та давай нам п’ятачок! А ти ж, бабцю, не жартуй Та скоріше стіл готуй! Бо ж колядка над двором! Всіх вітаємо з Різдвом! Ми вам, рідні, колядуєм, Дуже любим і цілуєм! Зичим щиро вам здоров’я, Жити довго і з любов’ю!