Сію, сію, засіваю, Вашу хату не минаю. З Новим Роком йду до хати, Щось вам маю віншувати. Щоб в достатку було сала І свиня вас не кусала. Щоб мали маму і доброго тата, Щоб була ваша хата на гроші багата. Щоб чехи хати мурували, Італійці самотніх доглядали, Щоб поляки в Вас трави косили, Німці загрібали, а москалі зі стайні гній викидали. Хай все це збувається, з Новим Роком! Христос Рождається!