При біді не кличу джина, Бо у мене є дружина. Добра господиня і струнка панянка, А найголовніше, що вона - слов'янка. Хай же в році Новім буде все для тебе, І якщо потрібно, зірку зніму з неба. Я тобі бажаю менше хвилюватись, І зі мною мила - частіше посміхатись. Будь завжди красива, вічно молода, І щаслива буде вся наша рідня!