Мій єдиний і коханий! Від усієї душі вітаю тебе з цим чудовим святом! Я дякую долі за зустріч тим квітневим (січневим, лютневих і т. д.) днем, адже в суєті мене ти міг і не помітити. Але наші погляди зустрілися і вже не розлучалися ніколи. Спасибі за те, що ти є у мене!