Була б ти смачна цукерка, Я би довго тебе їв! Була б ти збісна кокетка, Все одно б тебе хотів! Ти прекрасна, ніби ангел, Що здається наче сплю. Я кохаю як хлопчисько, Обіймаю і люблю!