Ти поруч, і все прекрасно: І дощ, і холодний вітер. Спасибі тобі, мій ясний, За те, що ти є на світі. Спасибі за ці губи, Спасибі за руки ці. Спасибі тобі, мій коханий, За те, що ти є на світі. Ми поруч, але ж могли б Один одного зовсім не зустріти... Єдиний мій, дякую За те, що ти є на світі!