Неси свій хрест, завжди без болю, Скріпивши волю у кулак! Не нарікай на свою долю; Що все чомусь, завжди не так... Піднявши голову до неба, Ти попроси собі, лиш сил... У відчай падати не треба, Зостанешся без своїх крил. Іди ти, по своїй дорозі Неси надію і добро, Щоб не задавитися питанням,- Чому тобі не повезло?! Ти віддавай усе найкраще, Що маєш у своїй душі, І руку ти подай нужденним,- Щоб світло бачити в житті! Неси любов, і море щастя, І щирість серця своєго. Сторицею тобі віддасться,- Бо за добром, - стоїть добро. Не піддавайся пересудам, Послухай...Потім відпусти... Бо кожен у житті своєму На плечах має що нести...