Свято Пасхи вжe,настало, Люди звичай бережуть, Розмальовують яєчка, Пишні пасочки печуть. Святкування йде віками, Це такі чудові дні: В гості йти, під рушниками Страви нести запашні. Доброзичливо, з любовю Мати щирі почуття, Людям зичити здоровя І щасливого життя. Святiсть-це чарівне слово, Тільки треба так зуміть, Щоб життя своє святково У труді й добрі прожить. Христов воскрес! Воістину воскрес!