Я не знаю, мама мила, Що тобі і побажати... Перш усього – щастя, сили, І здоров'я всім у хаті. Щоб жили ми всі у згоді, Як ти завжди нас учила. Щоб твоя усмішка гарна Нас, як сонечко, всіх гріла.