Привітання .com
З Днем Народження З 8 Березня З Новим Роком З Різдвом Христовим З Днем Закоханих З Великоднем З Ювілеєм З річницею весілля Церковні свята

Християнські вірші на Різдво

13 записів

Християнські вірші на Різдво

10 лис 2019 в 16:32

З’явився Ангол діві непорочній. Як звичаїв веліла давнина, Вже Йосипу судилась неохоче… Сором’язливо слухала вона. — Возрадуйся, о Діво Благодатна! Почуй скоріш Небес благую вість — До тебе неземний прибуде Гість, Прийми Його покірно і ошатно. Хай будеш в жонах ти благословенна, Коли в своєму чреві понесеш, В ім’я всіх душ — живих і Ним спасенних — Ісусом Сина Божого назвеш.

Християнські вірші на Різдво

10 лис 2019 в 16:32

Аж ось благословенний вечір Повісив ангел над землею, Зірок хітоном неба плечі Накрив. І увінчав зорею. А там, внизу, в старій яскині, Під знаком ангелів звізди, Без дому, ніби на чужині, Рождався вічно світлий Ти. Ти світлий. Ніч Тобі чувала, Тебе впізнала вся Земля. Земля із праху воскресала - І з нею воскресала я. На землю, і сліпу, і тлінну, Пролилось несказанне світло, Навік засяяло над тінню В мені: Через далекі літа.

Християнські вірші на Різдво

10 лис 2019 в 16:31

Як натягнуті струни у хорі стоять хористи. Їх увага прикута до рук і очей диригента. Ще лиш мить – голоси їхні гостро і чисто Зірвуть тишу, підкресливши велич моменту. Народився Ісус. Кожен з них піднесе свій голос, Щоб у співі весь світ віддав Йому честь і хвалу. В землю кинуте зерня. Вони – співають про колос. Їхня пісня про ниву, готову до жнив, живу. І звучить АЛІЛУЯ могутньо, в багатоголоссі. І в гармонії співу чути кожну струну. Я не чула цього, та серцю раптом здалося, Що я вловлюю духом в століттях дзвінку луну. Як натягнуті струни у хорі стоять хористи. Вони славу готові до краю небес нести. …Тільки зараз під ними не пасовисько, а місто… Вони дивно співали, коли вперше молився ти…

Християнські вірші на Різдво

10 лис 2019 в 16:31

Різдвяні дні ми так довго чекаєм… Свята ідуть на наш поріг. Колядників всіх радо зустрічаєм – І так завжди, з року в рік. А з колядкою прийде до нас Казка різдвяних снів, І засяє в небі яскраво - Зірка святкових днів. То ж не сумуй, а чекай благодаті, Яку зішле Господь з небес. В Різдвяні дні повсюди, в кожній хаті, На всіх чекає багато чудес.

Християнські вірші на Різдво

10 лис 2019 в 16:31

Різдво! Величне свято серця — Во ім'я істини і вічності життя. Пречиста Діва Богоматір'ю вже зветься, І німбом святості осяяне Дитя. Серед мільйонів свіч, що нині сяють, Моя різдвяна свічечка горить. І міріади зір з небес вітають Цю неповторну мить, різдвяну мить. Маленький Бог, покладений у ясла, До сліз зворушує серця і душі знов. І воскресає в тих серцях, де вже погасла, Дитятка Божого освячена Любов. Різдвяне свято — вічне й неповторне: Хтось молиться, хтось хоче каяття, А хтось цнотливо-трепетно пригорне І вперше поцілує це Дитя... Так довго марив світ і світу снилось Небесне сяйво Божої зорі. І ось Дитятко Боже народилось, Щоб сяять у віках на вівтарі!

Християнські вірші на Різдво

10 лис 2019 в 16:31

Хилився хлів убого. Старі рипіли двері. Далекий гомін міста лякливо повз у кут. Свята сім’я над сином молилась по вечері. Осли ліворуч ясел всі збилися у гурт. І пахло сіно полем. В кошарі спали вівці. А в яслах — новий житель дивився перші сни. Він був такий маленький. По глиняній долівці Його маленькі ніжки ще й кроку не пройшли. Спросоння посміхався, здригались злегка очі, Як в сонного ягняти, що спало край ясел. Вони з’явились разом, в одну годину ночі Якраз у тій кошарі, де спав старий осел. Мале ягня дрімало, невинне і покірне, Не знало, що чекає його у майбутті. Не знало, як-то доля його жорстоко кине, Які-то перевали високі та круті. Радіти буде сонцю, травинці між камінням, Стрибатиме щасливо по березі життя… Та раптом все це зникне, і вечором осіннім, Як чорний коршун з неба, так люди налетять. Його, невинне, чисте, пов’яжуть та без жалю За гріх чужий як жертву у храмі принесуть… Та ще було далеко до того зблиску сталі, Ще поки мирно спали ягнятко та Ісус. Не знали мати й батько, яка в них спільна доля, Що жертвою за когось обом їм треба стать… Вони щасливо спали. І сіно пахло полем, І тесля ще не скоро почне хреста тесать. Ще десь зірки в пустелі стежини прокладали Для тих, кому відкрилось народження Царя. Про мир небесний людям ще ангели співали І тільки-но вставала від Якова Зоря. Ще довгий шлях чекає на Того, Хто любов’ю Освітить з неба людство, гріховне та німе. …А я хреста вже бачу: на нім стікає кров’ю Той Агнець, що на Себе гріхи мої візьме…

Християнські вірші на Різдво

10 лис 2019 в 16:30

В Різдві Ісуса знов сил зачерпну - Спаситель всім дає надію й віру. Новонародженому Господу Христу Любов дарую, лагідну й безмірну. В Різдві Ісуса знов сил зачерпну…

Християнські вірші на Різдво

10 лис 2019 в 16:30

Вже загоряється зоря Вісниця неземного дива. І серце щедро наповня Чаша повна радості і миру. Діва Сина в Вефлиємі Сьогодні рождає. І мир, спокій, і надію На світ посилає. Душа надією палає, Й любов’ю повниться усе. А Бог народжений на сіні Спасіння світові несе.

Християнські вірші на Різдво

10 лис 2019 в 16:30

Нова Зоря засяяла над світом По милості Великого Творця, Щоб очищали ми — Господні діти Її промінням душі і серця. Нова Зоря звістила нам новину, Яку несуть народи з уст в уста, Благословляючи ту зоряну годину, Як світ побачив юного Христа. І непорочний Агнець, так пророче Народжений під золотом зорі, Вдивляється сьогодні в наші очі, Проміниться добром на вівтарі. Христос рождається, щоб вічно бути з нами! І знову світ вітає те Маля! Бог є Любов, яка не перестане, І сяє в небесах Нова Зоря!

Християнські вірші на Різдво

10 лис 2019 в 16:30

А ніч тоді була така глуха, Така сліпа, що осліпила світ. І він безтямно рився, наче кріт, У ґрунті безпросвітного гріха. І був тягар, і був печалі щем… Та жевріла надія між примар, Що прийде ось Месія — дивний Цар — І розжене пітьму Своїм мечем. І залунає переможний гук, І полум’я шугатиме вгорі… А Він прийшов під сяєвом зорі, Під шурхіт сіна і копитець стук. Тоді співали ангели й зірки, Бо то була вже зовсім інша ніч. І спали із осяяних облич Віки чекання і гріха віки.

Християнські вірші на Різдво

10 лис 2019 в 16:29

Встеляє шлях до Божого Дитяти Яскрава зірка і веде в Різдво. Ісуса поспішаємо вітати, У вічність йдемо разом із Христом. Нам, людям грішним немічним і тлінним, Святе Дитя Всевишній дав з Небес, Щоб нас навчало Божих Заповітів І душі рятувало через хрест. Ісусик в яслах нас любов’ю гріє, Благає у Небесного Отця, Щоби всім людям додавав надії, На праведне життя благословляв. Вклонімося низенько Богу-Сину, Відкиньмо шлях в непослух, шлях у гріх… Молімося, щоб нашу Україну Наповнював завжди щасливий сміх. Різдво! Христос-Ісусик народився! Людина-Бог із Діви воплотивсь! Молись, народе, Господу молися! Вкраїно, під покров Його схились!

Християнські вірші на Різдво

10 лис 2019 в 16:29

Сніг. Засина під ковдрою гай. Зірками вкрився небокрай. Дріма в кутку старий дідух. Чекає чуда все навкруг. А височінь луна піснями. Звершилось диво поміж нами. Усі –усі ідемо за звіздою. Вітаймо Бога колядою. Пастушки з ягнятком Царі з ангелятком. Ісуса радо вітаймо. В піснях хвалу співаймо. Слава, слава Тобі Рожденний. Від Марії воплоченний. Спаси народ, спаси Вкраїну. Поможи піднятись із руїни.

Християнські вірші на Різдво

10 лис 2019 в 16:28

Мов таїна, мов диво-мрія, Приходить вечір цей до тебе. Прекрасна зірка вже зоріє На темнім оксамиті неба. Найперша зірка, срібна-срібна, Така божественна і ясна. Весь світ схилився на коліна, І свічка на столі не гасне. Молитва... Тиша... Мить прекрасна... В душі — і радість, і надія. Дитятко Боже — вже у яслах, І молиться над Ним Марія. З небес злетілись янголята, Молитвенно затихли люди. Прийшло на землю добре Свято, Звершилось незбагненне чудо. Сім'я сідає до вечері, Святі батьківські побажання. Святвечір відкриває двері Сердечним, щирим віншуванням.

Популярні привітання З Різдвом Христовим
• Прикольні • Смс • Універсальні • Короткі • Гарні • Найкращі • Вірші • У прозі • Своїми словами • Дочці • Сину • Похресниці • Похреснику • Невістці • Зятю • Дружині • Чоловікові • Жінці • Кумі • Куму • Коханій • Коханому • Дівчині • Хлопцеві • Бабусі • Дідусю • Колядки • З Святим вечером • Віншування • На українській мові
Показати ще