Привітання .com
З Днем Народження З 8 Березня З Новим Роком З Різдвом Христовим З Днем Закоханих З Великоднем З Ювілеєм З річницею весілля Церковні свята

Колядки на Різдво Христове

23 записи

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:13

Віє вітер з гір Та до вас у двір, Проситься до хати Заколядувати. Ви його почуйте, Смакоту готуйте! Бога прославляйте, Нас не забувайте!

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:12

Ой заграю на дуду Й заспіваю коляду! Для хазяїна й хазяйки, Щоб не мали в хаті сварки, А достаток мали й лад, Доля квітла, наче сад, Щоб задумане збулося, Як ріка життя лилося, Нива густо колосилась Й щастя в хаті оселилось! Я заграв вам на дуду, Проспівав вам коляду, А тепер стою зітхаю — На гостинчика чекаю!

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:12

Я біжу-стрибаю, А хто двері відчиняє, Щастя тим бажаю! Щоб жили сто років з гаком В щасті і любові, Щоб з народження до смерті Ви були здорові! Щоби сонечко сіяло В серці і на дворі, І добра було по вінця В хаті і коморі! З колядою, колядою Я біжу без втоми. Вже мішок гостинців повен, Поспішу додому!

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:12

Гей! Господарі, спите? Коляду стрічайте! Та в мішок великий наш Ласощі складайте! Покладіть у торбочку Ірочці горіхи, Буде вам на цілий рік І добра, і втіхи! Покладіть у торбочку Ковбаси Юркові, Щоб були ви цілий рік Сильні і здорові! Покладіть у торбочку Печива Варварі, Щоб, як лебеді, життя Прожили ви в парі! Покладіть у торбочку Яблучок для Насті, Буде вам на цілий рік Радості і щастя! Із Різдвом Христовим!

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:12

Я колядник хоч куди, В мене гарні чобітки. Маю теплий кожушок Та порожній ще мішок! Ось я вам заколядую! Слів для вас не пошкодую! Ну а ви ж мені на свято Накривайте стіл багато: Шмат ковбаски, сиру трішки, Можна яблука й горішки, Тортик «Празький» солоденький, Ще й цукерочок дві жменьки! Я ж бажаю всій родині Дні яскраві, теплі, мирні! Хай Господь дарує радо Вам в сім’ю «Тойоту Прадо»! Щоб завжди були у парі, Побажаю ще й «Ферарі», Замок в Австрії та Римі, Де басейнів аж чотири. До смачненького слівця Побажаю шмат сальця! Діамантів ще бажаю Та мішечок наставляю!

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:12

Коляд, коляд, коляда! Дід на бабцю погляда, Бабця ж і не дивиться, Все на діда кривиться! Ой, дідусю, не журись! На онуків лиш дивись! Відмикай-но сундучок Та давай нам п'ятачок! А ти ж, бабцю, не жартуй Та скоріше стіл готуй! Бо ж колядка над двором! Всіх вітаємо з Різдвом! Ми вам, рідні, колядуєм, Дуже любим і цілуєм! Зичим щиро вам здоров'я, Жити довго і з любов'ю!

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:12

Ой, чи вдома, чи не вдома Господарі цього дому? Відчиняйте хатку, Слухайте колядку! Ми прийшли до вас у хату Від душі колядувати, Від душі колядувати — Вам добробуту бажати! Щоб у вас у цьому році Успіх був на кожнім кроці, Щоби множилися тутки І здоров`я, і здобутки. Щоб усе, що посадили, Вам багато уродило, Щоби їлося й пилося І щасливо щоб жилося!

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:11

Коляд, коляд, коляда! Холод взимку не біда. Двері швидше відчиніть, Нас до себе запустіть! Всі, хто є у вашій хаті, Будуть дужі та багаті! На городі вродять густо І картопля, і капуста, Помідори й огірочки І для сина, і для дочки. Ось промова в нас така! Ви ж готуйте п'ятака!

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:11

Коляд, коляд, коляда, Хай обходить вас біда. І нехай на ваш поріг Прийде радість в Новий рік. Щоб в добробуті цвіли, Щоб щасливо ви жили, І щоб рік цей молодий Вам був кращий за старий. Друзів зичимо багато; Щоб у будні та на свято Ваші гнулися столи. Щоб здорові всі були!

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:11

Коляд, колядниця Добра паляниця Я мала дитина Стою під хатиной В сопілочку граю Діток забавляю А ви, люди, чуйте Коляду готуйте Яблучка, горішки То мої потішки Горішечків жменьку Сипніть у кишеньку А якщо не дасте То для мене пусте Христос народився Світ розвеселився Святим Вечором!

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:11

Сніжком запорошило все: Стежинку і дорогу. Спішить, спішить колядочка До нашого порогу. Несе вона в торбиночці Про щастя світлу мрію, Дарує нам колядочка І віру і надію. Лунають ніжно дзвоники Від хати і до хати. Спішить, спішить колядочка Нам щастя побажати!

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:10

Коляд, коляд, колядниця, Добра з маком паляниця, А без маку — не така. Дай, хазяїн, п’ятака! Як не даси п’ятака, Я вола — за рога, А кобилу — за чуприну Та й поведу на тічок. А з тічка — в кабачок Да проп’ю за п’ятачок!

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:10

Ой через садок та й доріженька Святий Вечор! Ой у церкву йшла Божа Мати Святий Вечор! Та й зустрічає три коляднички Святий Вечор! Три коляднички співають пісні Святий Вечор! Співають пісні славному пану Святий Вечор! Славному пану - пану Івану Святий Вечор! І славним людям, що прийшли в церкву Святий Вечор! З Святим Вечором вас!

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:10

З берега до берега Через річку кладочка. По сніжку різдвяному Йде до нас колядочка. Крутить, крутить віхола, Вгору сніг здіймається. Де звучить колядочка, Радість оселяється! Гамір, сміх, веселощі В кожній хаті бажані. Із Різдвом колядками Всіх вітають ряжені! З берега до берега Через річку кладочка. З серденька до серденька Линь, моя колядочко.

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:08

Коляд-коляд-колядець, А я хлопець-молодець Я прийшов до вас додому У ці царськії хороми. Я ходив, колядував, Усе думав та гадав, Чи дадуть мені грошину Хоч маленьку копійчину, Чи дадуть мені цукерку, Ну або ще щось смачненьке… Файну колядку знаю я Ось моя вся коляда

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:08

Коляд, коляд ,коляда У віконце загляда. Ось у цю святкову нічку Запали на радість свічку, Коляду поклич до хати, Щоб Ісуса привітати. Люди добрі, колядуйте, Сина Божого шануйте!

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:07

Надворі чорна хмара в'ється, Під вікном колядник човпеться. Пустіть його до хати, Він вам буде співати Коляди! Пустіть його до хати, Він вам буде співати Коляди! Коляди. У печі пироги сиділи, Та мої оченьки гляділи Коцюбою повертав, По єдному поїдав, Наївся! Наївся. І в печі пирогів не стало, Він поліз він на хату по сало. І саленька не дістав, І драбину поламав, Забився. І саленька не дістав, І драбу поламав, Забився. Забився. Надворі чорна хмара в'ється, Під вікном колядник човпеться. Пустіть його до хати, Він вам буде співати Коляди! Пустіть його до хати, Він вам буде співати Коляди! Коляди.

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:07

Добрий вечір тобі, пане господарю! Радуйся! Ой, радуйся, земле, Син Божий народився! Застеляйте столи та все килимами. Радуйся! Ой, радуйся, земле,… Та кладіть калачі з ярої пшениці. Радуйся! Ой, радуйся, земле,… Та прийдуть до тебе Три празники в гості. Радуйся! Ой, радуйся, земле,… Ой перший же празник — Та Різдво Христове. Радуйся! Ой, радуйся, земле,… А другий же празник — Василя святого. Радуйся! Ой, радуйся, земле,… А третій же празник — Святе Водохреще. Радуйся! Ой, радуйся, земле,… А що перший празник Зішле тобі втіху. Радуйся! Ой, радуйся, земле,… А що другий празник Зішле тобі щастя. Радуйся! Ой, радуйся, земле,… А що третій празник Зішле всім нам долю. Радуйся! Ой, радуйся, земле, Син Божий народився!

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:06

З-за високих гір Карпатських, Із-за полонин Йшла колядочка до мене! Колядин-один! Подолавши річку, море І широкий степ, Нам колядочка принесла Танці і вертеп! У вінок вплела різдвяний Гілочки модрин І принесла людям щастя! Колядин-один!

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:06

Коляда, коляда На поличку погляда. Там ковбаси лежать, Вони в шанічку біжать. Дай, бабо, ковбасу – Літом коней попасу. А не даш ковбаси – То й сама собі паси.

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:04

Колядин, колядин, Я у батька один. Мені не дивуйте, Ковбасу лаштуйте. Колядин, колядин, Я у мами один. Несіть мені пиріжок, Та й положіть у мішок. Колядин, колядин, Я у бабусі один. По коліна кожушок, Дайте дядку пиріжок. Колядин, колядин, А я в один дядько, В порватім кожушку, Несіть мені пампушку,

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:04

Коляд, коляд, колядниця, Добра з медом паляниця, А без меду не така, Дайте, дядьку, п’ятака. Одчиняйте скриньку, Та давайте сливку, Одчиняйте сундучок, Та давайте п’ятачок.

Колядки на Різдво Христове

10 лис 2019 в 15:03

Хтось веселий надпис вивів На тоненькому льоду: «Гей! Свята прийшли у гості! Зустрічайте коляду!» Трійка коней прудконогих Мчить по білому сніжку — Коляда везе в санчатах Сто гостинців у мішку! Чуєш, дзвоники співають: Тілі-тілі-тілі-бом! Ідуть ряжені на конях Нас вітати із Різдвом!

Популярні привітання З Різдвом Христовим
• Прикольні • Смс • Універсальні • Короткі • Гарні • Найкращі • Вірші • У прозі • Своїми словами • Дочці • Сину • Похресниці • Похреснику • Невістці • Зятю • Дружині • Чоловікові • Жінці • Кумі • Куму • Коханій • Коханому • Дівчині • Хлопцеві • Бабусі • Дідусю • Колядки • З Святим вечером • Віншування • На українській мові
Показати ще